reede, 17. mai 2024

Rakett 69 õpihuvilaager

 14. - 16. maini toimus meie koolis Rakett 69 õpihuvilaager, milles osales 17 õpilast 3.a, 4 õpilast 3.b  ja 3 õpilast 3.c klassist. Kolmepäevast laagrit  juhendas õpetaja Külli Tropp.

Esimesel päeval pärast kodukorraga tutvumist alustasime rühmades tööd.  Me ehitasime jäätisepulkadest ja teibist laeva, mis pidi kandma300 ml vett. Pärast tegime veel kompassi, mille abil näitasime Rooma ja Londoni asukohta.

Teisel päeval olime me spioonid. Nagu ikka algas päev meeskondade moodustamisega. Sellel päeval lahendasime salakirja vee ja vildikate abil. Pärast pidime veel baktereid kokku lugema.

Kolmandal päeval olime insenerid. Meie ülesandeks oli ehitada tikkudest ja plastiliinist torn, mis jõuaks kanda väikest valget palli. Pärast ehitasime veel haaratsi, millega pidi mänguasju saama haarata ja neid ämbrisse tõstma. Päeva lõpuks meisterdasime lennuki, millega saime ka võistelda. Saime teada, missuguse võistkonna lennuk lendas kõige kaugemale.

Laager oli väga vahva. Saime palju teadmisi ja oskusi ning väga toredaid mälestusi. Saime teada, et igapäevastest asjadest on võimalik teha igasuguseid huvitavaid esemeid. Kuid need päevad olid ka väga väsitavad, sest algasid hommikul kella 8-st ja kestsid kuni kella 14.30-ni. Arvame, et selline laager võiks millalgi veel olla, sest kokkuvõttes oli see ülitore.

Autorid on 3.a klassi õpilased

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar